Header

Shërbimet

Ne kemi vërtetuar se lakimi I drurit mund të bëhet një vepër arti. Mund të jetë një stol, një karrige, një pjesë për në oborr, një shtrat i ngritur ose një slitë profesionale rrëshqitëse.

prerje precize

Slita e Davosit është një nga simbolet më ikonike zvicerane. Ne ofrojmë gjithashtu shumë lloje të tjera të sajave.

 • Origjinal Davos Classic

 • Weissensteiner

 • Flizer

 • Swis Racer

 • Slitë e palosshme

 • Seritë Z (Legend, Passion, Thermo dark) Geissli Arosa

Working
Working

Slita profesionale

Këto stola prej druri janë të përshtatshme për vende publike si parqe, elementë të brendshëm të galerive të artit ose një cep në kopshtin e shtëpisë.

 • Stol i rrumbullakët

 • Stol në formë gjarpri

 • Speciale Landi të lakuar

 • Stol harkor

 • Stola speciale me porosi

Zdrukthtari

Të rikthejmë historinë në jetë, kjo është ajo që na lejon të bëjmë zdrukthtaria. Ne mund të prodhojmë të gjitha produktet e përpunuara që janë përdorur në të kaluarën.

 • Pjesë prej druri për makina vintage

 • Rrotat klasike prej druri

 • Restaurimet e karrocave

 • Timoni

 • Wagner punë

Working
Working

Shtretër të ngritur

Ne përdorim 100% dru Thurgau natyral për të prodhuar shtretër të ngritur estetikisht të këndshëm. Ju mund të zgjidhni diametra ose lartësi të ndryshme për të përshtatur nevojat tuaja.

 • Hochbeete

 • Diametra të ndryshëm

 • 100% dru zviceran

Fole endësi

Elegancë, vintage dhe ideale për t'u çlodhur. Gjithçka që ju nevojitet pas një dite të gjatë pune. Ne ju sjellim shezllonet më të mira prej druri që mund të gjeni.

 • E rehatshme për t'u çlodhur

 • Dru lisi zviceran

 • Kapaciteti i ngarkesës deri në 150 kg

 • Diametra të ndryshëm

Working
Working

Punime me porosi

A keni në mendje ndonjë projekt tjetër prej druri? Mos ngurroni të na kontaktoni dhe ne do të jemi të lumtur të punojmë me ju.

 • Gjithmonë i hapur ndaj ideve të reja

 • Mund ta bëjmë të ndodhë

 • 100% dru zviceran i cilësisë më të lartë

Lignum Suisse është një ekip zejtarësh shumë profesionistë të cilët janë të apasionuar pas punës së tyre. Ne gjithashtu punojmë me dizajnerët më të mirë në biznes dhe kemi pajisjet më të fundit.

Copyright 2023.Të gjitha të drejtat e rezervuara nga Lignum Land. Prodhuar nga Lucky Media.